Logo

AUDI A6 3.0TDI 2005 SLINE FULLOPREMA

Број на оглас: 3113588 | Објавен на: 14.02.2019, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 2005 5mesec 3.0TDI 225ks 300.000km so servisna kniska Avtomatik Kozen enterier 2para alu felni so zimski i letni gumi Servis golem i mal napraven Sline Navigacija Poveke info 075390333

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач