Logo

🇨🇭FORD S-MAX 2008 AUTOMATIC NAVI DVD FULL OPREMA🇨🇭

Број на оглас: 3113841 | Објавен на: 14.02.2019, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: S-Max

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FORD S-MAX 2008 9MESEC 2.0TDCI AVTOMATIK NAVIGACIJA DVD NA NASLONJACI ALU FELNI UVOZ CH SERVISNA KNISKA INFO 075390333

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач