Logo

Vw Golf 4 1.9 Tdi 4 Motion

Број на оглас: 3114320 | Објавен на: 15.06.2019, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Shitet Vetura Vw Golf 4 1.9 TDI 4x4 85kw/116ps.
Vetura është në gjendje perfekte,ësht e servisuar,me euro kuk tempomat klim.
Sigurim ka deri 05/2020.
Foliat i ka me A-test
Pa ndrime për më shum info.në nr e tel. 072 777 739 .

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Xomi

Потврден огласувач