Logo

Polovni delovi za tico

Број на оглас: 3114768 | Објавен на: 20.10.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Informacii na 075/428-365

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  Vlatko

Потврден огласувач