1 / 2
АГРЕГАТИ ПРОФЕСИОНАЛНИ
1 €
09.05.2022 16:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Немате електрична енергија?
Имате проблем со електричната енергија?

Евро Стил го има решението за вас !

Приклучете го вашиот дом, бизнис или викендица на агрегатот и имајте електрична енергија во секое време.

Само во Евро Стил- Битола, Прилеп, Струга, Струмица, Лозово и кај нашите дилери ширум Македонија.

Евро Стил- Битола 047/233-100

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Evro Stil
Потврден огласувач
047/233-100
236-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам