Logo

Apartmani Doris - Krushevo

Број на оглас: 3114879 | Објавен на: 26.09.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во Апартмани Дорис!
Посетете го Крушево, највисокиот град на балканот и уживајте во неговите убавини!

Апартманите располагаат со:
Queen size 🛏️ + 🛌🏼 🛌🏼 ✔
Сопствена кујна ✔
Сопствено 🚾 🚿✔
Wi-fi ✔
Кабелска ТВ 🖥 ✔
Централно греење ✔
Паркинг 🚗 ✔

Информации и резервации:
-076483700

Локација:
Apartmani Doris
Todor Proeski, Krusevo
https://goo.gl/maps/QFDcascTXa8oPt9H6

Facebook:
Apartmani Doris - Krusevo
https://www.facebook.com/apartmentsdoris/?modal=admin_todo_tour

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач