Logo

DICK profi mesarski nozevi

Број на оглас: 3114903 | Објавен на: 09.07.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 99 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


DICK profi mesarski nozevi dolzina na seclo:21cm,15cm i 13cm made in Germany novogodisna cena 3600 den.

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  srgan

Потврден огласувач