Logo

AUDI

Број на оглас: 3115274 | Објавен на: 25.02.2019, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 999.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 1.9TDI 131HP moze i zamena so moja vasa doppata samo za terensko vozilo 078325561

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач