Logo

Nova presa SILTER so pegla za peglanje 070816971

Број на оглас: 3115362 | Објавен на: 02.06.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Presata e nova donesena od Turcija 071368468. 070816971

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач