Logo

plac-niva

Број на оглас: 3115583 | Објавен на: 14.08.2020, 05:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata vo romanovce (se gleda od patot). se gleda vo slikite.
kontakt: 071/297-332 ne odgovaram na email.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 adem

Потврден огласувач