Logo

ALFA ROMEO 1.9JTD

Број на оглас: 3116103 | Објавен на: 11.02.2019, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e domakjinski cuvana i odrzuvana servisirana ne se prodava od manaa proverka kade sakate ekstra cena za ekstra masina..Informacii samo na tel 077-507-517 i 078-496-678 GORAN ..

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 mario