Logo

Mercedes 12/13 kamion

Број на оглас: 3116309 | Објавен на: 19.04.2019, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba.hitno se prodavaaa reg do 08.03.2020 cela god voziloto e bez zabeleski
078 213 325
078 213 323

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач