Logo

СЕ ПРОДАВА SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDS, 2007

Број на оглас: 3116476 | Објавен на: 24.08.2020, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.550 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDS произведена 2007 година , донесена возејќи од Брегенц Австрија.. Одлични гуми, стегната предница со нов мотор под гаранција со поминати 90 000 км. Џипот е одличен теренец и урбано економично возило. Фабричка боја, без да се вложува во него домакински одржувано со сервисна книшка. Евро кука и фабрички затемнети стакла во сообраќајна. Реални километри. Регистриран со зелен картон до 11 2020 година.
.Информации само на овој тел. 070 226 453

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач