Logo

куќички за кучиња

Број на оглас: 3117361 | Објавен на: 24.09.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Произведуваме куќички за кучиња со изглед, големина, материјал и боја по ваша желба. Изработката е пет работни денови. праќаме по карго. Moze zamena za se 9sto poseduva kupuvacot

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач