Logo

саксии од масивно дрво

Број на оглас: 3117366 | Објавен на: 08.02.2019, 23:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Вид на оглас: Се продава


Произведуваме саксии од масивно дрво со големина, изглед и боја по ваша желба. Изработката и цената зависи од бројот и моделот на саксиите. Праќаме по карго

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач