Logo

Се продава LADA NIVA 4X4

Број на оглас: 3118104 | Објавен на: 20.12.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lada Niva 4X4, full injection, со исправен клима уред

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran