Logo

OPEL VECTRA 2.0DTI DOMAKINSKI CUVANA

Број на оглас: 3118207 | Објавен на: 18.04.2019, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


abs servo centralno novi zimski gumi klima redovno servisirana i odrzuvana so prosecna potrosuvacka od 5 litri na 100km so najdobriot ECOTEC motor na lance kolata e registrirana cela godina i e vo odlicna sostojba.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Панче

Потврден огласувач