Logo

niva vo gevgelija 2980 m3

Број на оглас: 3118235 | Објавен на: 13.06.2019, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2980 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


nivata se naoga vo gevgelija na moiski pat vo blizina na dinkut ima odlicna mestopolozba do samiot pat 10€ m²

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  risto

Потврден огласувач