Logo

Schmitz Varios

Број на оглас: 3118509 | Објавен на: 02.07.2020, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poluprikolka Schmitz Varios 2008 god. Zadnite stubovi se sirat fabricki

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Лотос транс (претпријатие)

Потврден огласувач