Logo

Se izdava polunamesten stan

Број на оглас: 3118630 | Објавен на: 15.02.2019, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 84 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava polunamesten stan,Stanot e so celosno opremen toalet,opremena kujna,klima i videofonija.Stanot e bez namestaj i e so prekrasen pogled kon gradot.
Dogovor minimum na 1 godina.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач