Logo

FIAT DOBLO 1.3 77KS 2008GODINA REG SERVIS NOVI GUMI

Број на оглас: 3118665 | Објавен на: 14.08.2019, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava FIAT DOBLO 1.3 multijet 77KS
2008GODINA

REGISTRIRANO CELA GODINA
ZELEN KARTON
15ki 4 NOVI GUMI SAVA
PARKING SENZORI
SERVIS NAPRAVEN PRED 1000KM
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
2 KLUCA
KLIMA RABOTI ODLICNO

MOZNA E ZAMENA

INFO NA
072 277 304

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач