Logo

Брусалица 1200w PARKSIDE

Број на оглас: 3118713 | Објавен на: 12.08.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
3.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати, со потенциометар за регулација на брзина, со големина на камен до 125 мм. и подесива рачка во три позиции. Во кутија со додатоци.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  GORAN

Потврден огласувач