Logo

Detelina Lucerka prva klasa

Број на оглас: 3118901 | Објавен на: 25.05.2020, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Lucerkata e prv otkos extra klasa ima prostor za dogovor

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Nake

Потврден огласувач