Logo

Продавам плац

Број на оглас: 3119358 | Објавен на: 04.08.2020, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац во село Лескоец Охрид

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач