Logo

Фреза вертикална 1200w PARKSIDE

Број на оглас: 3119725 | Објавен на: 12.02.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Фреазата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати, со потенциометар за регулација на брзина, наменета за отворање на жлебови со длабочина до 60 мм. Во кутија со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач