Logo

Delovi JEEP Cheroke (liberty) 2,5CRD

Број на оглас: 3119985 | Објавен на: 01.08.2020, 23:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: JEEP Cheroke (liberty) 2,5CRD

Tип на делови: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-lamela
-reduktor
-amortizeri
-potisna
-vakum pumpa
-letva
-drzaci za motor
I drugi delovi videte na sliki

Tel:078-321-038

 Кратово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач