Logo

gumi MICHELIN i bandasi moze i zamena

Број на оглас: 3119987 | Објавен на: 06.04.2020, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavaat dve dobri gumi MICHELIN vo dobra sostojba vozeni se napred.
gumite se so dimenzija 315 70 r22,5
moze zaedno so se bandasi moze i odelno
bandazite se 9 00 r22,5 zdravi se ne se vareni ni puknati
moze i zamena

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач