Logo

Citroen Xsara 1.9D

Број на оглас: 3120568 | Објавен на: 21.02.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Xsara 1.9 d
Proizvedena 1999god neuvezuvana
Registrirana do 21. 02.2021
Vo odlicna vozna sostojba.Vredi da se proba i viidi
Mozna zamena za ponova, dajte ponuda.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач