Logo

Mercedes c250 td

Број на оглас: 3120581 | Објавен на: 06.07.2019, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 250

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C250 proizveden 1996 godina so realni 250000km, kolata e redovno servisirana i mnogu dobro odrzuvana. Full oprema so tempomat, elektrika na cetirite stakla i mn drugo. Za povekje informacii kontaktirajte
Tel 072933852

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач