Logo

Malaguti f12

Број на оглас: 3120757 | Објавен на: 11.02.2019, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malaguti f12 vo ispravna sostojba so vodeno ladenje mk dokumenti so prevod odma za podetalni informacii na 077834177

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 niki

Потврден огласувач