Logo

Vw Polo 1.6TDI

Број на оглас: 3120893 | Објавен на: 12.02.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.600 €
5.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ima atestirani pedali za avtoskola moze vednas da pocne so rabota
Redovno servisirano
Super stanje za povekje informacii javete se
Idealno za vozac pocetnik
Info na ovoj broj
078 202 482
078 202 482
078 202 482
078 202 482
078 202 482

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Јованче

Потврден огласувач