Logo

Reno megan sedan 1,9 dizel

Број на оглас: 3121379 | Објавен на: 22.04.2019, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano cela godina,redovno servisirano,kozen enterier,novi zimski gumi +cetiri gumi letni vo dobra sostojba so celicni bandasi,ful oprema,ne uvezuvano vtor sopstvenik.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач