Logo

Se prodava 39m2 vo gradba vo Aerodrom

Број на оглас: 3121420 | Објавен на: 06.09.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 39 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Цена: 970 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e vo neposredna blizina na poliklinika Jane Sandanski, na 2/8 kat, si ima posebna spalna i terasa. Zgradata ke bide vselliva za 6-7 meseci. Cenata e za vednas plakanje.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач