Logo

OPEL ASTRA 1.7CDTI moze zamena

Број на оглас: 3122052 | Објавен на: 04.07.2020, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e pali vozi registrirana do 11.12.2019,moze zamena za pomalo koliche

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 aqstra

Потврден огласувач