Logo

Renault Trafic 2.0 dCi

Број на оглас: 3122686 | Објавен на: 23.05.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Trafic

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Renault Trafic 2.0 dCi so 115ks , voziloto e redovno servisirano , so realna kilometraza , vo odlicna sostojba ,so full oprema ,so parking senzori, so 9 sedista ,avtomatski menuvac , kombeto ne e vozeno so patnici , so 4 novi zimski gumi ,registrirano cela godina so zelen karton
Mozna e zamena samo za vozilo nad 2006 godina.
kontakt tel 078-273-393

 007

Потврден огласувач