Logo

Fiat Qubo 1.4 8V LPG

Број на оглас: 3123104 | Објавен на: 25.01.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Цена: 4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat Qubo 1.4 8V, 73KS, 2010 godina, A- testiran plin, neuvezeno so 150 000 realni kilometri, so servisna kniska, registracija do Avgust 2020, od oprema ima ABS, servo, halogenki, elektrika na stakla i retrovizori, klima, aluminiumski bandazi so novi gumi itn. Povekje informacii na 071 250 296.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач