Logo

ПРОДАВАМ багажник PROALPINA

Број на оглас: 3123223 | Објавен на: 24.08.2020, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Продавам или менувам багажник ПРОАЛПИНА малку користен во одлична состојба. Може замена за багажник за Сузуки Гранд Витара.
Информации на телефон 070 226 453

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач