Logo

Renault Scenic Na delovi

Број на оглас: 3123448 | Објавен на: 12.07.2019, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za Renault
Megane 1.9 DCI
Scenic II 1.9 DCI
Grand Scenic 1.9 DCI

Огласи од: Festo

Festo

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач