Logo

Se prodavaat stanovi vo Radisani 80;91;98m2 na prv vlez

Број на оглас: 3123452 | Објавен на: 19.10.2019, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 700 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2000

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: radisani

Цена: 720 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Stanovite se naogaat na prv vlez vo Radisani na prekrasna lokacija se gleda celo Skopje na dlanka. Prizemje - 78m2; 1 kat -80m2 + 39m2 terasa; 2kat - 91m2 + 39m2; 3 kat - 98m2 +39m2 terasa; 4 kat - 91m2 + 52m2 terasa. Imaat funkcionalen raspored od hodnikot se vleguva vo toaletite, spalnite i dnevnata. Terasite se naplatuvaat po polovina cena od kupoprodaznata. Moze i zamena za pomal stan so doplata.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач