Logo

Porsche Super Export 329 oldtimer

Број на оглас: 3123566 | Објавен на: 26.03.2020, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava traktor Porsche Super Export 329 oldtimer, proizveden 1960 godina, vo ispravna sostojba. Cena po dogovor. Mozna zamena za avtomobil. Info 071 250 296.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач