Logo

Bansko, Nova Godina

Број на оглас: 3123675 | Објавен на: 03.09.2019, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Изнајмување на двусобен стан на на врвот на Банско. Info Viber +359895736199

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Ангелина Георгиева

Потврден огласувач