Logo

Golf V 1.9 tdi

Број на оглас: 3124146 | Објавен на: 15.02.2019, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 1.9tdi sportline 105ks klima elektrika na stakla i retrovizori 2 ladilnika registriran do avgust odlicna sostojba napraven servis nova lamela

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач