Logo

aparat za zavaruvajne elektricen

Број на оглас: 3124160 | Објавен на: 28.03.2019, 21:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


aparatot e elektricen vo odlicna sostojba 500 ap tel 072 213 138

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  imt

Потврден огласувач