Logo

ADIDAS SAMBA nr. 41 1/3

Број на оглас: 3124241 | Објавен на: 12.02.2019, 07:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Patikite se vo mnogu dobra sostojba. Se prodavaat poradi goleminata. Patikat jane ne gjendje shume te mire. Shiten per shkak te madhesise.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Shkelzen

Потврден огласувач