Logo

Renault Kango 1.9 D Tovarno

Број на оглас: 3124391 | Објавен на: 08.03.2019, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Kangoo 1.9 D 2002 godina
Servisiran
-rebrast kais
-pk kais
-novi gumi 4
-lamela nova
-akumulator
-INF-077-733-343 ili 075-273-693

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач