Logo

Electro Voice 15.3

Број на оглас: 3124668 | Објавен на: 12.02.2019, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
370 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Тросистемски кутии со 15ка бас, Electro Voice! ..... Цена 350 евра... Фиксна!.... БАРАЈТЕ МЕ НА..... 077 498 057.... НЕ на долу наведениот број!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 taci

Потврден огласувач