Logo

Gradezna digalka so monofazen motor

Број на оглас: 3124832 | Објавен на: 30.06.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Gradezna digalka so monofazen motor

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач