Logo

Golf 7

Број на оглас: 3126314 | Објавен на: 31.08.2019, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 7 highline 2.0 tdi bluemotion so samo 61 000km full oprema. Dodatno info na telefon. Cena po dogovor!!!

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  darko

Потврден огласувач