Logo

plac 348m2 na glaven pat berovo strumica

Број на оглас: 3126401 | Објавен на: 21.02.2019, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 348 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 14 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo Berovo vo mesnosta vikano Sirinata Placot e so kvadratura 348m2 i izleguva na glaven pat Berovo - Strumica. Broj na parcela 1302/9 cena 14 evra m2

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач