Logo

kukja vo vinica pod avtobuskata stanica

Број на оглас: 3126432 | Објавен на: 25.03.2020, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 154 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 487 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1972

Година на реновирање: 1972

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Nikola karev 10

Цена: 50.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vseliva kukja so urbanisticki predviden treti sprat na odlicna lokacija vo vinica pod avtobuska stanica. ulica nikola karev broj 10.
kukjata izleguva na dve ulici, glavnata ulica i sporedna ulica koja e slepa i ide direkno vo kukjata.
kukjata e so cist imoten list i se e legalno.
broj na imoten list 1507

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 goran